HAKKIMIZDA

Bugüne kadar birçok okula modüler sistem konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreç boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

On yıldır hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Baloğlu Yayıncılık için kısaca; “Ankara’ da Modül Basımı konusunda kendisini geliştirmiş bir Yayıncılık firması” diyebiliriz.

Baloğlu Yayıncılığı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde ya da Ankara’ da benzer yayıncılardan biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar yayıncılık alanında hizmet veriyoruz.

Peki Baloğlu Yayıncılık, diğer yayıncılık firmalarından neden farklıdır?
Çünkü;
Her Şeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Elbette Baloğlu Yayıncılığı  farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…

Alışveriş Sepetiniz
0